Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2022

 Altcoin en kolay haliyle, Bitcoin dışındaki bütün dijital para birimlerini açıklamak amacıyla sarfedilen bir ifadedir. Bitcoin ardından meydana çıkan ilk altcoin olan Mamecoin (NMC) ardından gelen Ethereum (ETH) ise ERC – 20 ile pazar sayısal değeri en yüksek altcoin olarak değerlendirilebilir.


Kripto para pazarlarında listelenen dijital varlıkların kısa sürede sağladığı yüksek kazanç fırsatları vasıtası ile altcoinlere olan ilginin küresel düzeyde yükselmesine namacıyla olmuştur. Coinlerin geleceği ise yakın bir dönemde küresel ekonominin dahi değişmesine namacıyla olabileceği görüşünü meydana çıkarmıştır.


Hangi Kripto Para Alınmalı 2022? Güncel 2022 Altcoin Tahminleri

Son bir sene içersinde en çok kazandıran altcoinler yeni yatırımcıların ilgiini çekmeye devam ediyor. En çok kazandıran altcoinler 2021 senesi bağlamında yeni sene içersinde kuvvetli bir uzun vade kazanç potansiyeli taşımaktadır.


Hangi Kripto Para Yükselir 2021 & Hangi Coin Alınır 2022


Atheios (ATH) son devresinin en yüksek seviyelerini görerek öne çıkmayı başarmıştır. Cardano (ADA) Coin ve Binance Coin (BNB) ise altcoinler arasında kuvvetli yönleri ile ilgi çekiyor.


Değerlenecek Altcoinler:

altcoin yatırım tavsiyeleri 2022

Avalanche (AVAX) Coin

Olympus (OHM) Coin

Axie Infinity (AXS) Coin

Dogecoin (DOGE) Coin

Shiba Inu (SHIB) Coin

Cardano (ADA) Coin

Chainlink (LINK) Coin

Solana (SOL) Coin

Ripple (XRP) Coin

Binance (BNB) Coin

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2022 Gümüş Yorumları

Türkiye’nin En İyi Forex Firmaları [2022]

Teknik Analiz Formasyonlar